Auginkime verslą kartu

< Grįžti atgal

Puiku, jei verslas sekasi ir šiuo metu neturite laisvų vilkikų. Būtent todėl dabar pats metas įjungti aukštesnę pavarą! Transporto sektorius pasaulyje auga. Jei jūs neaugate greičiau negu rinka – Jūsų konkurentai tai JAU DARO.

Jei šiuo metu finansinė padėtis, banko reikalavimai ar kitos priežastys neleidžia įsigyti naujo vilkiko, galbūt, pats laikas pagalvoti apie nuomą? Vilkikų nuoma pasaulyje – labai populiari. Rimtos ir solidžios transporto kompanijos savo sąstate nuolat turi nuomotų vilkikų. Norite sužinoti kodėl VERTA NUOMOTIS, o ne pirkti? Atsakymai žemiau.

  1. Kai nuomojate, Jūsų autoparkas turi daugiau mašinų. Daugiau mašinų važiuoja = daugiau pinigų. Paprasta.
  2. Jūs galite planuoti ir lengviau organizuotis savo apyvartines lėšas, nes nuomodami vilkiką visada tiksliai žinote, kiek uždirbate ir kiek išleidžiate nuomai.
  3. Net jei Jūs turite lėšų pradiniam įnašui ir galite nusipirkti naują vilkiką, prieš priimdami sprendimą, pagalvokite. Kokius tikslus keliate savo verslui. Jei norite augti ir uždirbti, geriau pradiniam įnašui numatytą sumą investuoti į kelių automobilių nuomą. Pasikartosim, DAUGIAU MAŠINŲ VAŽIUOJA – DAUGIAU PINIGŲ UŽDIRBATE. Logiška, ar ne?
  4. GERAS PATARIMAS nedidelėms įmonėms, kurios turi iki 10 vilkikų ir puoselėja viltis plėtrai. Nuomokitės ir vežkite daugiau krovinių. Turėdami iki 10  vilkikų, Jūs ne tik kad  neduodate pilno krūvio savo transporto vadybininkui,  Jūs  dar ir prarandate savo konkurencingumą dėl didesnių administracinių išlaidų. Nesvarbu, kiek mašinų turite-10 ar 20- Jūsų administracinės išlaidos išlieka beveik tokios pat. Bet, turėdami daugiau mašinų, Jūs- UŽDIRBATE DAUGIAU!

 

NORITE PAKLAUSTI? Skambinkite +370 37 268960.
VILKIKŲ NUOMA
palangiausiomis sąlygomis
DAUGIAU