Darbas vežėjams

Ieškome vežėjų vežti krovinius Vakarų Europoje. Dirbti su mumis saugu ir patikima, nes mes atsiskaitome visada laiku. Be to, visi mūsų klientai yra drausti. Svarstote, kodėl JUMS NAUDINGA dirbti su KAMIDA LOGISTICS?

NORITE PAKLAUSTI? Skambinkite +370 37 268960.

Dirbdami su mumis Jūs taupote

Jei esate nedidelė transporto įmonė ir turite iki 10 vilkikų - įdarbinti transporto vadybininką yra brangu. Tikriausiai žinote, kad profesionalus vadybininkas gali  valdyti 18-20 automobilių.  Jei tiek neturite - Jūsų savikaina kyla, nes turite mokėti ne tik atlyginimą, mokesčius, bet ir įrengti bei išlaikyti darbo vietą.

Visada sulaukiate profesionalios pagalbos

KAMIDA LOGISTICS diegia pažangiausias transporto valdymo sistemas,kurios padeda efektyviai organizuoti vairuotojų darbą. Turėdami didelį autoparką ir nuolat spręsdami nestandartines situacijas, mes per tris metus įgyjame daugiau patirties nei maža įmonė per dešimtmetį. Atsitikus autoįvykiui ar nelaimei, daugiau nei 150 mūsų automobilių yra kelyje, todėl galime operatyviai organizuoti pagalbą.

Tampate konkurencingesni

KAMIDA LOGISTICS partneriams suteikiame kuro korteles su nuolaidomis, kurios galioja tik stambioms transporto kompanijoms. Jūs taip pat galite naudotis mūsų partnerių autoservisų paslaugomis, specialiais draudimo ir kitų paslaugų tiekėjų pasiūlymais. Detalesnę informaciją mes suteiksime susitikimo metu.

Nestojate net per šventes

Nesvarbu - Kalėdos, Nauji metai ar Velykos, žiema, vasara, ruduo ar pavasaris - mūsų partneriai veža krovinius BE SUSTOJIMŲ IŠTISUS METUS. Todėl, dirbdami mūsų komandoje, Jūs pastoviai turite užsakymų. Ar kada skaičiavote, kiek išleidžiate naujam klientui pritraukti? Kai dirbate su mumis, mes tai darome už Jus. Jūs duodate vilkiką ir vairuotoją, o visais kitais dalykais rūpinamės mes.

Apmokėjimas visada laiku

Mes visada mokame laiku ir už kiekvieną Jūsų nuvažiuotą kilometrą - nesvarbu Jūs važiavote su kroviniu ar be jo. Dažniausiai apmokame per 30 dienų nuo nuvažiuotų kilometrų ataskaitos pateikimo, tačiau pagal atskirą susitarimą, galimas apmokėjimas ir per tris darbo dienas (yra papildomų sąlygų).

Laikas jungti aukštesnę pavarą!

Norite daugiau krovinių? Junkitės prie mūsų ir tapkite sparčiai augančios komandos dalimi!

Spausk